Відбувся молодіжний форум «Молодь діє»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240503_192516_249.jpg)
За організації відділу освіти Краснокутської селищної ради у співпраці з Краснокутським молодіжним центром «КутОк» відбувся молодіжний форум «Молодь діє».
У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування з ліцеїв, гімназій та філій Краснокутської громади.
Також юні лідери під час тренінгів «Бути лідером» та «Навички командоутворення» від Сергія Остроушка підсвітили свої лідерські якості, пропрацювали навички командоутворення та ознайомилися з головними навичками і харизмою ефективного лідера.